ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

Номер телефону
044-361-77-46
Електронна адреса
[email protected]

Навігація

ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

044-361-77-46

Троси Teufelberger Seil GmbH (Австрія)

Teufelberger Seil GmbH - великий виробник канатної продукції. Teufelberger Seil GmbH виробляє різні канати більше 200 років. Компанія TEUFELBERGER входить в трійку кращих виробників кранових канатів в світі. Є ексклюзивним постачальником тросів на обладнання LIEBHERR. Компанія Teufelberger Seil GmbH постійно займається розробками і дослідженнями в області матеріалів і технологій виготовлення канатів. Канати від фірми Teufelberger Seil GmbH - це надійна, високоякісна продукція, яка користується заслуженою популярністю. Особливо міцні сталеві канати і троси - це спеціалізація компанії Teufelberger Seil GmbH. При поєднанні величезного досвіду компанії Teufelberger з постійним вдосконаленням технологій народжується продукція неперевершеної якості. Продукція компанії Teufelberger завжди відмінної якості. Компанія Teufelberger ставить безпеку людей, що використовують її продукцію, понад усе. Всі вироби, вироблені на заводі Teufelberger, проходять ретельний контроль якості, що гарантує абсолютну надійність продукції. Сталеві канати, вироблені на підприємствах Teufelberger GmbH, відрізняються тривалим терміном експлуатації, підвищену міцність на розрив. Канати мають відмінну якість плетення завдяки захисту від радіальної деформації. Канати Teufelberger давно і успішно застосовуються на всесвітньо відомих канатних дорогах, в морських портах, в будівельних і виробничих галузях. Основа успіху продукції - технологічність виробництва і багатий досвід.
Сталевий канат TK 16 EVOLUTION

Не розкручувальний канат з технологією заповнення SUPERFILL® і PLASTFILL ™ сердечником. Революційний дизайн і досконалий процес виготовлення: TK 16 EVOLUTION подає разом те, що відповідає Вашому запиту: високі розривні навантаження поєднуються з максимальною гнучкістю.

Опис:

-Одинарна звивка, права чи ліва
-Групи міцності: 1770 -2160 Н / мм.
-Кількість дротів у зовнішніх пасмах: 96


Переваги TK 16 EVOLUTION

-Оригінальний дизайн і технологія заповнення SUPERFILL®- з високим фактором заповнення сприяють винятковим розривним навантаженням. ЩЕ НЕ ІСНУЄ МІЦНІШОГО ЗАПОВНЕНОНОГО ПІДЙОМНОГО КАНАТУ!

-Кращі характеристики намотування гарантують найстабільніші форми і опір крутінню. Властивість нерозкручування каната сприяє легкому управлінню і як наслідок запобігає крутінню вантажа.

-Безпека в управлінні за допомогою чудового опору від радіальної деформації каната, завдяки його оптимізованій конструкції, навіть в разі підйому важких вантажів.

-TK Evolution розроблений головним чином для відповідності вимогам вашого використання. Також подібні властивості конструкції роблять канат більш довговічним.


Використання TK 16 EVOLUTION

Використовується в якості підйомного каната для кранів бурової платформи і палубних кранів. Більш того, як підйомний канат для мобільних кранів і екскаваторів, козлових і баштових кранів.


Сталевий канат PERFEKT® QS 816 V+

Надзвичайна стійкість від негативного впливу зовнішніх факторів є основною властивістю даного каната. Технологія ущільнення SUPERFILL®, розроблена компанією Teufelberger забезпечує високі розривні навантаження і тим самим велику ступінь безпеки під час роботи.

Опис:

-8-прядний канат перехресного звивання
-сердечник PLASTFILL ™
-гальванізований
-технологія ущільнення SUPERFILL®


Переваги PERFEKT® QS 816 V+

-надійність і безпека роботи завдяки надзвичайно високим розривним навантаженням.

-зниження витрат завдяки меншому зносу каната, більш тривалого циклу функціонування і періодичності технічного обслуговування.

-використовується без обривів завдяки високому опору компресії.

-максимальний опір корозії і витягуванню завдяки гальванізації дротів в процесі прокатки.

-тривалий термін служби при рекомендованих навантаженнях завдяки більш гладкої поверхні каната створеної за технологією ущільнення SUPERFILL®.


Використання PERFEKT® QS 816 V+

-для лебідки підйому стріли на кранах бурової платформи і палубних кранах.

-для портальних мобільних і контейнерних кранів.

-для лебідки підйому стріли крана, відтяжного і стрілового каната для екскаваторів.

-вантажопідйомний, тяговий і стріловий канат для екскаваторів і машин, що працюють під землею.

-спеціальний вантажопідйомний канат для канатної дороги.


Сталевий канат PERFEKT® TK 12/TK12 G

Нерозкручувальний канат зі спіральними внутрішніми пасмами, виготовлений за технологією заповнення SUPERFILL®. Даний канат чудово намотуэться на барабан, завдяки властивості каната що запобігає радіальну деформацію. Більш того, його висока гнучкість є цінною якістю в процесі багатошарової намотки. На додаток до цього використання технології заповнення SUPERFILL® забезпечує особливо високі розривні навантаження поряд з чудовим захистом від руйнівних зовнішніх впливів.

Опис:

-одинарна звивка, права чи ліва
-групи міцності: 1770 -2160 Н / мм.
-кількість дротів у зовнішніх пасмах: 105
-TK12: хрестова звивка/TK 12 G: одинарна звивка


Переваги PERFEKT® TK 12/TK12 G

-оптимальні умови роботи завдяки гнучкій конструкції (особливо в разі частих замін).

-чудова надійність і поліпшена безпека завдяки досить високим розривним навантаженням.

-властивість опору обертанню, особливо при підйомі на велику висоту, що гарантує безпеку роботи.

-оптимальні властивості намотування дозволяють оператору крана працювати з високим ступенем точності.


Використання PERFEKT® TK 12/TK12 G

-застосовується в якості підйомного або вантажного каната допоміжного підйому для баштових кранів, мобільних кранів, мостових кранів, екскаваторів і свайних молотів.

-ідеально підходить вимогам для підйому на дуже велику висоту.