ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

Номер телефону
044-361-77-46
Електронна адреса
[email protected]

Навігація

ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

044-361-77-46

Телескопічні завантажувачі

Телескопічні завантажувачі SCH, SCS, SCK, SСL, SCV і SCPТелескопічні завантажувачі SCH, SCS і SCK використовуються для транспортування (вертикально, під дією сили тяжіння) сипких матеріалів з бункера для зберігання в закриту ємність, наприклад - автоцистерну; а також для зберігання у відкриті вантажівки або для створення насипів на великих майданчиках або в трюмах кораблів. У цих видах завантажувачів не передбачена вбудована система фільтрації. Транспортований матеріал може бути в порошковій, гранульованій, зерновій та інших формах.
Завантажувач з'єднується з дисковим затвором, розташованим на отворі вигрузки бункера зберігання. Передбачено ручне керування, за допомогою пульта, а також із використанням системи тросів (з 1 або 3 тросів), що дозволяє піднімати або опускати рухомі телескопічні частини. При їх опусканні конус завантажувача повинен торкатися горловини автоцистерни, а внутрішня гофрована труба опускатися всередину цистерни. При відкритті дискового затвора на дні бункера матеріал починає падати – починається цикл завантаження. При заповненні цистерни датчик рівня на нижньому кінці телескопічного завантажувача подасть сигнал і затвор закриється, після чого за допомогою пульта управління запускається електродвигун, який піднімає рухливі частини завантажувача і повертає їх в початковий стан.


 • 1 - телескопічний завантажувач
 • 2 - бункер зберігання
 • 3а - відкрита вантажівка або насип


Аналогічний процес відбувається при створенні насипів. Коли нижня частина завантажувача упреться в дно кузова вантажівки, необхідно відкрити затвор. У міру збільшення насипу датчик рівня на нижньому кінці завантажувача подаватиме сигнали. При кожному з таких сигналів "телескоп" піднімається на задану відстань. Оператор сам визначає заповнення контейнера чи висоту насипу, після чого закриває дисковий затвор. Запускається електродвигун, який збирає конструкцію телескопічного завантажувача у вихідний стан.

BELLOJET ZA Телескопічні завантажувачі для автоцистернТелескопічні завантажувачі BELLOJET ZA призначені для завантаження порошкових або зернових матеріалів в автоцистерни без викиду пилу. Ці завантажувачі оснащені внутрішніми конусами щодо потоку. Конус, покритий технічним полімером SINT, на нижній частині розвантажувача гарантує пиленепроникність з'єднання між розвантажувачем і автоцистерною.
Вбудована знепилююча система BELLOJET складається з 8 касет, які забезпечують загальну фільтруючу поверхню в 10 м2, та з аспіратора на 2,2 кВт.

Застосування
Телескопічні завантажувачі для автоцистерн BELLOJET ZA призначені для безперервного циклу роботи та досягають максимальної пропускної здатності 250 м3/год. Завантажувальний люк може бути оснащений системою, що запобігає розпилюванню, яка виконує функцію пиленепроникної пробки під час підйому завантажувача електричною лебідкою.
Аспіратор системи знепилення BELLOJET збільшує ефективність фільтруючих елементів. Завдяки системі очищення в кінці робочого циклу, елементи, що фільтрують, завжди перебувають у стані готовності на початку нової операції з завантаження.


Принцип роботи

Спочатку завантажувач опускається з вихідного положення до завантажувальної горловини автоцистерни. Як тільки кінцевий конус завантажувача виявляється на завантажувальній горловині автоцистерни, кінцевий вимикач кабелю, встановлений на зовнішній частині коробки, зупиняє спуск.
Навпроти, кінцевий вимикач всередині коробки зупиняє як розтягування, так і стискання завантажувача. Завантаження матеріалу відбувається під час відкриття випускного клапана силосу.
Під час завантаження автоцистерни покриття конуса із технічного полімеру SINT забезпечує ідеальну непроникність. Кінцевий вимикач кабелю починає наступне розтягування завантажувача, в той час як автоцистерна опускається під зростаючою вагою матеріалу, що завантажується. Пристрій контролює рівень, встановлений в центральній частині завантажувального конуса завантажувача, сигналізує про максимальний рівень в автоцистерні і одночасно викликає негайний затвор випускного клапана силосу.
Стягнення завантажувача з поверненням у вихідне положення починається приблизно через 10 секунд, щоб дати фільтру можливість відвести пил, що залишається.
Як тільки стягнення завантажувача завершено, кінцевий вимикач усередині коробки завершує операцію. Передвстановлений цикл очищення потоками повітря, що перемежуються, в кінці операції триває протягом наступних 10 хвилин.

Експлуатаційні якості, технічні характеристики та переваги

 • - Вбудований знепилюючий фільтр знижує викид пилу під час завантаження.
 • - Гнучкі покриття з неопрену, покриті Hypalon, гарантують стійкість до атмосферних факторів, тертя та температур і роблять пристрій довгостроковим.
 • - Зворотний конус із вбудованим індикатором рівня вказує, коли автоцистерна заповнена, піднімає завантажувач та покращує розподіл матеріалу всередині автоцистерни.
 • - 2 зовнішні підйомні кабелі піднімають і опускають завантажувач, причому матеріал не перешкоджає їм і не впливає на них, що відбувається в інших моделях завантажувачів.

BELLOJET ZC Телескопічні завантажувачі для відкритих вантажівокТелескопічні завантажувачі BELLOJET ZС для відкритих вантажівок призначені для завантаження порошкових або зернових матеріалів на відкриті вантажівки. Ці завантажувачі оснащені внутрішніми конусами для потоку матеріалу і подвійними зовнішніми покриттям для вилучення пилу.

Застосування
Телескопічні завантажувачі для відкритих вантажівок BELLOJET ZС призначені для безперервного циклу роботи та досягають максимальної пропускної спроможності 250 м3/год. На нижньому кінці пристрою передбачена система, що запобігає розпорошенню під час підйому завантажувача, що виробляється електричною лебідкою.
Аспіратор системи знепилення на 2,2 кВт BELLOJET збільшує ефективність фільтруючих елементів. Завдяки системі очищення в кінці робочого циклу, фільтруючі елементи завжди перебувають у стані готовності на початку нової операції із завантаження.
Фільтр складається з 8 касет, які забезпечують загальну фільтруючу поверхню в 10 м2.


Принцип роботи

Спочатку завантажувач опускається з вихідного положення до вантажівки. Як тільки опори завантажувача виявляються на вантажівці, кінцевий вимикач кабелю, встановленого на зовнішній частині коробки, зупиняє спуск.
Навпаки, кінцевий вимикач всередині коробки зупиняє як розтягування, так і стиск завантажувача. Завантаження матеріалу відбувається під час відкриття випускного клапана силосу.
Під час завантаження вантажівки аспіратор фільтра безперервно всмоктує пил, що з'являється, через зазор між двома хутрами в фільтруючі касети у верхній частині пристрою, випускаючи надлишок повітря. Індикатор рівня, встановлений під системою, що запобігає розпорошенню, поступово піднімає завантажувач так, щоб вищезазначена система постійно знаходилася в контакті з продуктом. Стягнення завантажувача з поверненням у стан спокою управляється оператором на відстані через командний щит.
Як тільки стягнення завантажувача завершено, кінцевий вимикач усередині коробки завершує операцію. Передвстановлений цикл очищення потоками повітря, що перемежуються, в кінці операції триває протягом наступних 10 хвилин.

Експлуатаційні якості, технічні характеристики та переваги

 • - Вбудований знепилюючий фільтр знижує викид пилу під час завантаження.
 • - Гнучке хутро з неопрену, покрите Hypalon, гарантує стійкість до атмосферних факторів, тертя та температур і робить пристрій довгостроковим.
 • - 2 зовнішні підйомні кабелі піднімають і опускають завантажувач, причому матеріал не перешкоджає їм і не впливає на них, що відбувається в інших моделях завантажувачів.

Опції та аксесуари

 • - Подвійні покриття із внутрішніми конусами зі сталі (опція)
 • - Покриття з неопрену/ Hypalon (як опція, для харчових продуктів) або Kevlar
 • - Щит керування на відстані
 • - Існує у версії з ємнісним, лопатевим або вібраційним індикатором рівня (у тому числі подвійним)
 • - Завантажувальний вібратор
 • - Металеві частини, що торкаються продукту, виконані з міцної, стійкої до тертя сталі