ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

Номер телефону
044-361-77-46
Електронна адреса
[email protected]

Навігація

ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

044-361-77-46

Системи аерації

Системи аерації для силосів

У будь-якому виробництві, де застосовуються порошкоподібні, гранульовані матеріали існує проблема вивантаження таких речовин зі складів безтарного зберігання (силосів). Матеріал накопичується в важкодоступних місцях, наростає на стінках, злежується і т.д. Як наслідок зростає щільність продукту, і погіршуються умови його транспортування. Дану проблему можна вирішити за допомогою аераційних систем, які відновлюють нормальні характеристики продукту і полегшують процес вивантаження речовини зі сховища.

Примітка: аерації можуть бути піддані будь-які порошкоподібні матеріали.

Система аерації складається з: редуктора тиску, електроклапана, розподільного трубопроводу і жіклероваераціі. Розподільний трубопровід кріпиться до воронки силосу за допомогою кронштейнів, які приварюються до стінок воронки.

Повітря надходить з магістралі в фільтр-регулятор, який здійснює регулювання подачі повітря, а також готує повітря перед подачею в жиклери. Електромагнітний клапан, встановлений після фільтра-регулятора здійснює відкриття / закриття подачі повітря. Далі повітря за розподільчим трубопроводом подається через гнучкі трубки до жиклерів аерації, встановлені на силосі.

Для найбільшої ефективності системи аерації, рекомендується аерувати матеріал протягом усього процесу розвантаження.

Інструкція по експлуатації, технічного обслуговування і монтажуЖиклери аерації

Є основним елементом систем аерації, тому вони можуть поставлятися як в комплекті з системою аерації, так і окремим комплектом, що складається з 12 штук.

Жиклер аерації складається з корпусу з різьбленням, який в основі має шестигранник на 36 з отвором для підведення повітря Ду 1/4 "і самого жиклера, який виготовлений з перфорованої міді. Також в комплект поставки входить металева втулка з внутрішнім різьбленням, яка вварюється в силос , а потім в неї вкручується жиклер.
Пластини аерації

Пластини аерації застосовуються в резервуарах і силосах, особливо в важких умовах роботи і при високих температурах. Матеріал корпусу: сталь AISI 304.

Пластини аерації використовуються в різних галузях промисловості: харчової, хімічної, фармацевтичної, будівельної, для захисту навколишнього середовища, в лабораторіях, при виробництві кормів.

Пропонуються в двох виконанні: з фітингами з вуглецевої сталі з покриттям з латуні / цинку або стали AISI 304 з латунним покриттям.Диски аерації

Диски аерації порошкових матеріалів використовуються на установках в різних галузях промисловості; пропонуються в двох виконаннях: з фітингами з вуглецевої сталі з покриттям з латуні / цинку або стали AISI 304 з латунним покриттям.

Диски аерації застосовуються в резервуарах і бункерах, особливо там, де необхідна висока ступінь очищення.

Диски розпушують продукт перед і за диском, не допускаючи його осадження на диск. Вони не впливають на якість продукту, не залишають його залишків на стінках бункерів, підтримують оптимальний потік і витрата повітря.