ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

Номер телефону
044-361-77-46
Електронна адреса
[email protected]

Навігація

ТОВ «КОМПОНЕНТ ПЛЮС»

044-361-77-46

Пускова суміш для бетоновода

Цей засіб використовують як речовина (замінює цементне «молочко»), що покращує процес подачі бетону. Ця речовина, як допоміжний засіб для перекачування, робить можливою перекачку жорсткою, ненасиченої і рідкої суміші, зменшує тиск в бетоноводі і збільшує ефективність перекачування. Даний порошок сумісний з усіма складовими бетону і не містить хлориду кальцію.

Для змазки бетоновода: Для змащення 60м бетоноводу (125мм) розчиніть 2 упаковки порошку (454г) в 38л води. Суміш ретельно перемішайте протягом 1 хвилини і дайте їй постояти 5-15 хвилин. Після цього можна заливати суміш, після якої піде бетон. Суміш повинна прокачуватися повільно через всю систему без високого тиску до тих пір, поки система не буде заповнена повністю. Рекомендуємо використовувати густу суміш при перекачуванні важкого бетону.

Для поліпшення прокачування бетону: Для поліпшення прокачування бетону використовуйте 1 упаковку порошку (227г) на 1-4м3 бетону (в залежності від висоти подачі бетону: чим вище - тим більше порошку). Додати вміст пакета в міксер автобетоновоза, після цього перемішуйте бетон на високій швидкості протягом мінімум 5 хвилин. Свіжоприготовлену суміш можна використовувати не відразу, якщо є така потреба.